• Vampire and She # 2 díl •

29. března 2009 v 14:29 | charlie
Ashley usla po dlouhém přemýšlení nad ránem.. "Ashley..vstávat.." Jim (její otec) jí vzal peřinu.. Ashley otráveně něco zamumlala a otevřela oči.. "příjdeš pozdě.." řekl jí přísně a šel jí udělat svačinu do školy..Ash se na první den ve škole moc netěšila..dala si studenou sprchu..oblíkla se..lehce namalovala a šla si pro snídani..Jim jí dal pusu na tvář.. "měj se tam hezky.." usmál se a dal svačinu do batohu..který jí podal..ona kývla..vzala batoh a šla do školy..bylo to tam docela hezké..až na tolik lidí..povzdechla a šla do třídy..ve dveřích si všimla toho kluka ze včerejška..Edwarda..usmála se a sedla k němu.. "ahoj.." podívala se na něho..on jenom kývnul..a podíval se z okna.. ona si ho prohlížela..

"proč se na mě pořád díváš?" zeptal se jí nervozně..na otázku mu neodpověděla.. "není ti zima?" zeptala se ho..
on zavrtěl hlavou a dělal si poznámky z tabule do sešitu..Ashley povzdechla..a koukla zkoumavě po třídě..po dlouhe hodině konečně zazvonilo na přestávku..Ed si vzal učebnice a zmizel v davu lidí někam na chodbu.. Ashley se vydala za ním..on se na ní otočil.. "budeš mě sledovat ještě dlouho?" naštvaně se zeptal.. "promiň..já jen.." vykoktala.. Ed se podrbal na hlavě.. "ne..ty promiň.." trochu se pousmál.. "nemám náladu.." Ashley se pousmála.. "tu nemáš asi nikdy co?" "ale jo..někdy.." zašklebil se..a odešel ven..ona se za nim ztrápeně podívala a šla taky domů..

Edward nebyl 3 dny ve škole..Ashley nevěděla co s ním je..šla za Jessicou (kámoška co si našla..) "Ahoj..nevíš kde je Edward?" zeptala se jí.. "No..vždycky když se udělá hezky tak jede jejich celá rodina někam na výlet.." usmála se.. ona kývla a sedla k ní.. "líbí se ti co?" zeptala se Jess.. "proč se ptáš?" odpověděla jí.. "poznám to na tobě.." uchechtla se..a napila se džusu.. Ashley zavrtěla hlavou..vstala.. "už budu muset domu.." řekla omluvně a odešla…

Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti FF Vampire and She?

Ano 0% (0)
Ne 100% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama